به اشتراک بگذارید :
عکس خبری: حضرت علی(ع) در سریال جنجالی «عمر»

عکس خبری: حضرت علی(ع) در سریال جنجالی «عمر»


تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۰۱     منبع : وب سایت تخصصی سینمایی سینمانگار
گفته می‌شود این بازیگر بر اساس تمثال‌های شیعیان از امام علی(ع) گریم و انتخاب شده است.

به گزارش تریبون مستضعفین، نمایش چهره‌ی صحابه‌ی پیامبر در سریال «عمر» باعث شد که بسیاری از علمایی اهل سنت فتوا به تحریم تولید و نمایش و تماشای این سریال بدهند.

تصاویر زیر از بازیگری است که نقش حضرت علی(ع) را در این سریال بازی می‌کند و گفته می‌شود که بر اساس تمثال‌های شیعیان از امام علی(ع) انتخاب و گریم شده است.
 
گفتنی است سریال «عمر» توسط دست‌اندرکاران عرب و ایرانی توسط شبکه ام‌بی‌سی تهیه شده و در حال پخش است.
 

 
نظر خود را ثبت کنید
نام
آدرس ایمیل
نظرات ثبت شده
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۰۱
مرتضی
همین که چنین جسارتی کردن خودش یه فاجعست دیگه وای به حال اینکه بخوان برای چنین شخصیت با عظمتی شخصیت پردازی هم بکنن. امیدوارم شرشون به خودشون برگرده. همین که با وجود کسی که پیغمبر ازش به عنوان باب شهر علم یاد می کنه یکی از صحابه رو محور اصلی قصه قرار دادن یعنی اهداف شومی پشت این اثر هست. فراتر از معرفی شخصیت عمر. خاک تو سر اون چند تا ایرانی بی غیرتی که در این کار مشارکت داشتن. معلوم نیست اون دنیا چطور می خوان تو چشم حضرت علی نگاه کنن.
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۰۲
شاهین
اونا با یه سری از عوامل سریال مختار قرار داد بستن که یه جورایی به مذهب ما دهن کجی کنن. چطور امثال عبدالله اسکندری این موضوع رو نمی فهمن. حتما براشون مهم نیست. وقتی حق امامت امیر المومنین رو زیر سوال بردن هم حتما برای خودشون توجیهاتی داشتن که قانعشون می کرد. همه که مثل داریوش ارجمند نیستن که حرمت امیرالمومنین رو نگهدارن. چقدر آدم باید زشت سیرت باشه که دست به چنین کاری بزنه. حتی اگه ظاهرش به آرومی عبدالله اسکندری باشه.
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۰۲
شمیم حسین زاده
این عکس تمام رخ بیشتر به شخصیت عمر و ابوبکره میاد تا حضرت علی. واقعا که! شنیدم گریمورش یه ایرانی شیعه بوده. واقعا صحت داره؟یعنی چی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
اگرم کسی مذهبی نباشه باید بفهمه که قصد عربا از دعوت کردن از ایرانی ها چیه. الهی خیر نخورن توی دنیا و آخرت. الهی به آبروی امیرالمومنین خدا حقشونو بذاره کف دستشون.
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۰۲
صادق
این که چه اهدافی در پس ساخت این سریال هست خدا عالمه.اما چیزی که مایه تاسفه بی تعصبی هنرمندای ایرانی این سریال هست که از فرط عناد با جمهوری اسلامی حاضرند دین و دنیا شونو هم یه جا بفروشند.عقلم یار خوشیست. ایمان به حقانیت علی و اولاد علی هم کار هر کسی نیست.
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۰۲
m
من نمیدونم درد شما چیه . اگه قیافه حضرت علی تو این فیلم زشت بوده یا اینکه مثل فیلم 300 درست شده حق داشتید اعتراض کنید ولی وقتی که قیافش هیچ عیبی نداره زیباست دیگه چی می گید . ما مثل شما ها نیستیم که به امامان شیعه توهین کنیم بهشون احترامم میزاریم اما نمیدونم شما ها چرا.....
اگه می گید حضرت علی خلیفه بوده حضرت عمر و حضرت ابوبکر هم خلیفه بودن باید بهشون احترام بزارید .
قیافه رو نشون دادن قتل که نکردن نمی دونم اشکال نشون دادن قیافه چیه؟؟؟ از تعصب دست بردارید
...............خواهش می کنم این نظرو حذف نکنید.........
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۰۲
سوشیانت
به قول یه عزیز ادیبی "یکی علی را ندارد... دیگری علی را دوست دارد..." وای بر کسی که علی را دارد و دوست ندارد...
وای بر کسانی که هنرشان را در خدمت وهابیان و دشمنان علی و آل علی خرج کردند.همان ها که شیعیان علی را در قطیف و بحرین گلوله باران می کنند به جرم شیعه بودن. این سریال شوم هم گلوله ای دیگر بود بر جسم و جان شیعه .وای بر شما.
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۰۳
مصطفی
آقا یا خانم m. اولا حضرت علی امام ماست و خلیفه نیست. حق امامت رو آقایون نامبرده بعد از رحلت پیغمبر با دغلبازی از ایشون گرفتن و خلیفه گری رو جایگزینش کردن. غدیر خم در منابع خودتون هم هست. تشریف ببرید تحقیق کنید تا بهتون ثابت بشه. منتهی اونجام باز یه بخشی رو سانسور کردن که خیلی جالبه. شما می گین حضرت محمد توی غدیر خم نگفته علی امام مسلمینه. گفته من علی رو دوست دارم! فقط همین. یعنی پیغمبر به اون عظمت، یه لشکری رو نعوذبالله اسر کرده بود که بگه ای جماعت، من علی رو دوست دارم! بدونین فقط! مصطفی عقاد هم سنی بود، اما فیلم زیبای محمد رسول الله رو ساخت و در اون به اعتقادات شیعه هم بی احترامی نکرد. شکایت اصلی ما از اون چند تا هنرمند شیعه بی غیرته که حاضر شدن در فیلمی سهیم بشن که جامیانش وهابی هستن. کیه که ندونه وهابی ها چه کینه ای از ائمه اطهار و شیعیان دارن؟ کیه که ندونه این سریال ساخته شده در جواب آثاری مثل امام علی و مختار که نفوذشون در کشورهای اسلامی بی نظیر بود. اونوقت این چند نفر خیلی راحت رفتن تو جبهه اونا و به امام خودشون پشت کردن. هر چیزی لیاقت می خواد.لطفا شما دوست عزیز هم در این امور دخالت نکن. وحدت ما با شما سر جاش. این یه دعوای شخصیه با هم مذهب هامون. بهتره ما و شما بیشتر راجع به نقاط اشتراکمون حرف بزنیم یا اصلا حرف نزنیم تا دشمن شاد نشیم.
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۰۳
saman
در این فیلم فراموشی‌ها بسیار است و در تورق تاریخ هر کجا که به فرار خواص از میادین جنگ می رسیم (منقول در تواریخ اهل سنت) نویسنده به سرعت موضوع را عوض می کند.
حذف حجةالوداع...حذف سلمان ، ابوذر، مقداد و عمار از جنگ های صدر اسلام ... دروغ بزرگ؛ بیعت علی (ع) با خلیفه‌ی اول(توجه داشته باشید که از دید سازندگان سریال عمر، انتخاب خلیفه فقط برای پیامبر جرم است اما هر خیفه ای می توناد خلیفه ی بعد از خود را انتخاب کند)...

در سکانس جنگ خندق پیامبر اسلام (ص) آن حدیث مشهور را درباره‌ی سلمان ذکر میکند که او از اهل بیت است، اما یادش می رود که اهل بیت کیستند که سلمان می‌تواند لیاقت یابد تا یکی از آنها باشد و این شرفی است که به گفته‌ی همین سریال نصیب هرکسی نمی شود. اما حقوق این اهل بیت در کجای این سریال قرار دارد؟

هیچ تاریخ دان با انصافی نیست که از تلاشهای مثبت خلیفه دوم در تاریخ خلافتش چشم بپوشد. اینکه وی تلاش ناتمام خلیفه‌ی اول در ارسال لشگر به نقاط مختلف و به نتیجه رساندن پیش بینی پیامبر (ص) در فتح ایران و روم و سایر بلاد را تکمیل نموده، امری است که در تمام تواریخ و اسناد مشترک شیعه و سنی به چشم می‌خورد. اما درباره‌ی شخصیت ایشان بعد از خلیفه شدن، آنچه که در تاریخ آمده، با آنچه که به تصویر کشیده شده تفاوتهای محسوسی دیده می‌شود.

بسیاری از متقدمان در اسلام به دلایلی که عدم صداقت نویسنده در آن موج می¬زند، از این سریال حذف شده اند و از میان بنی‌هاشم تنها به ابوطالب در ابتدای رسالت و به علی (ع) اشاره می¬شود. آن هم نه در حد شخصیت پردازی (که البته از توان این نویسنده و کارگردان خارج است) بلکه فقط به عنوان یک تیپ با آن چهره پردازی که عبداله اسکندری انجام داده و تلاش نموده که در جهت منویات تهیه‌کنندگان فیلم این بازیگر را تا حد امکان به عکس‌هایی که منتسب به علی (ع) است، نزدیک گرداند.

آخرین تیر ترکش نویسنده‌ی محترم در باره ابولؤلؤ است که قاتل خلیفه‌ی دوم محسوب می‌شود. نویسنده تلاش زیادی می‌کند که او را یک ایرانی متعصب و دو آتشه نشان دهد که تنها به دلیل اینکه خلیفه و مسلمین ایران را اشغال کرده اند، او را می‌کشد و در این راه تلاش می‌کند که اولین تروریستهای اسلامی را ایرانی معرفی نماید. حال آنکه او در این راه ناصواب عمل کرده و از روایات اهل سنت هم در این زمینه غافل مانده است.
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۰۳
آرش
همكاری بعضی از دست اندرکاران مختارنامه با سریال عمر در شرايطي انجام شده كه وهابيون در سال‌های اخير جنايت‌های وحشتناکی را عليه شيعيان انجام دادن و كار را به جايي رساندند كه در فتواهاشون اعلام كردند که هر فرد وهابی كه يك شيعه را به قتل برساند، در بهشت منزل خواهد داشت! در چنين شرايطی حتی اگر انگيزه دينی هم برای دست‌اندركاران سريال مختارنامه وجود نداشته باشه، باز هم نكته قابل توجه فقدان «عرق ملی» در این چند نفر است. چون در سريال وهابی عمر، علاوه بر تحريف تاريخ و وارونه نشان دادن چهره شيعيان، حمله اعراب به ايران و جنگ‌های منتهی به شكست ايرانيان هم به تصوير كشيده شده و اين كار با همراهی سازندگان سريال مختارنامه به شكل حرفه‌ای صورت گرفته و متاسفانه آنها نسبت به اين موضوع هم واكنش نشان ندادند.
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۰۳
هانی
همین که چند بار در این فیلم از عبارت بی شرمانه خلیج عربی استفاده کردن دستشونو رو میکنه که میخواستن ایران و ایرانیو بکوبن.
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۰۳
حسینیان
برادران اهل سنت حق دارند كه در باره شخصیت های دينی، تاريخی و مذهبیشان فيلم و سريال و يا هر اثر هنری ديگری كه در توانشان باشد ، توليد کنند و طبيعیست كه در ساخت اين سريال ها تلاش کنند تا ديدگاه های مذهبی مبتنی بر روايات اهل سنت به تصوير كشيده شود. اما بايد به اين نكته نيز توجه كرد كه ساخت آثاری بر پايه ي منابع اسلامي باید با تجميع نظرات علمای اسلام صورت پذيرد. در غير اين صورت ساخت سريال ها و فيلم های تاريخی به يك جنگ رسانه ای ميان اهل سنت و شيعیان تبديل مي شود كه این جز آب ريختن به آسياب دشمن نیست.
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۰۳
سینا
کل یوم عاشورا و کل أرض کربلا(همه روزها عاشورا و تمام زمین ها کربلاست)
این حدیث یعنی این که مردم در هر کجای این کره خاکی و تا آخر دنیا با هر انتخابی که انجام میدن یا یزیدی میشن یا حسینی. همیشه دلم میخواست یه هنرمندی بشم به چیره دستی عبدالله اسکندری. هنوزم دلم میخواد به جایگاهی برسم که منو به خاطر هنرم رو هوا ببرن اما دیگه دلم نمیخواد جاش باشم. چون هیچوقت حاضر نیستم شمشیری رو تیز کنم که برای شهادت امامم آمادش میکنن. حتی اگه بهم تهمت متعصب بودن بزنن یا بخوان به بهانه اتحاد شیعه و سنی حساسیت موضوعو کم کنن و منو گیر بیارن.
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۰۳
maria
عکسی که از سه رخه خوبه ولی اونیکه از تمام رخه خیلی ترسناکه. بیشتر به اونایی می خوره که حضرت زهرا رو شهید کردن!
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۰۴
Atefeh
خیلی دلم گرفت. نباید بهشون کمک می کردن. بدم اومد ازشون:(
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۰۴
مجتبی ماهانی
حالا مگه چقدر بهشون دادن که حاضر شدن به مولاشون پشت کنن؟
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۰۴
سما
میدونستم هنرمندا تقیدات مذهبی درست و حسابی ندارن اما دیگه فکر نمیکردم بعضیاشون تا این اندازه بی رگ باشن.
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۰۵
رکسانا کاشی
شخصیت هایی که برای ما تقدس دارن نباید چهرشونو نشون داد. آدم هر وقت اون بازیگر رو ببینه یاد اون امام میفته. بازیگرم کارش حضور در نقش های مثبت و منفیه و این اصلا خوب نیست که آدم کسی که در نقش امام ظاهر شده در نقش های منفی ببینه. پس بهتره که چهرشون نورانی باشه. مثه سریال امام رضا(ع).سنی ها هم که می دونستن حضرت علی برای ما مهمه نباید پاشونو از گلیمشون دراز تر می کردن.
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۰۵
علی
باسلام
اشکال نشان دادن صورت حضرت امیر در این فیلم این بوده که حضرت امیر که خشونتی در وجودش نبوده چرا به این خشنی نشان داده شده.امامی که از روی سینه عمرو بن عبدود بلند شد دوری زد و بعد اورا به قتل رسانید تا مبادا بخاطر خشم خویش و غیر از رضای خدا اورا کشته باشد.اما چهره کسانی که بسیار گناهها و خطاها و خشونتها از آنها سرزده به چه زیبایی و مهربانی نشان داده شده اما صورت کسی که کودکان با ظرفهای شیر بر در خانه اش صف کشیده بودند با چه خشم و بغضی نشان داده میشود.کسی که اول مظلوم عالم هستی نام گرفت.
خدانگهدار
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۰۵
علی
باسلام
اشکال نشان دادن صورت حضرت امیر در این فیلم این بوده که حضرت امیر که خشونتی در وجودش نبوده چرا به این خشنی نشان داده شده.امامی که از روی سینه عمرو بن عبدود بلند شد دوری زد و بعد اورا به قتل رسانید تا مبادا بخاطر خشم خویش و غیر از رضای خدا اورا کشته باشد.اما چهره کسانی که بسیار گناهها و خطاها و خشونتها از آنها سرزده به چه زیبایی و مهربانی نشان داده شده اما صورت کسی که کودکان با ظرفهای شیر بر در خانه اش صف کشیده بودند با چه خشم و بغضی نشان داده میشود.کسی که اول مظلوم عالم هستی نام گرفت.
خدانگهدار
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۰۵
شادی
مسخره ها.خیلی بی صفتن که حاضر شدن تن به این خفت بدن.
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۰۵
فرشید
ارزششو نداشت آقای اسکندری. حتی اگه کل دنیا رو به نامت می کردن.
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۰۶
احسان
اسکندری سعی کرده مثل همیشه کار گریمشو خب انجام بده اما از نیت سازندگان این فیلم غافل بوده انگار. باورم نمیشه ایرانی باشی و روبروی حضرت علی بایستی. حتی اگه مسلمون نباشی. چه رسد به اینکه شیعه هم باشی.ناراحت کنندست.
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۰۶
زهرا
حالا مگه کار خوبی بوده که شبیه شمایل گریمش کردن؟
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۰۶
بهنوش
اون از گلشیفته که خودشو فروخت اینم از آقای گریمور سینمای ایران...
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۰۷
يا اميرالمومنين
متاسفانه ما عرضه شناختن و شناساندن مذهب مون رو نداشتيم

تشيع مذهب عقل و عقلانيته..

فقط بحث اين نيست كه حالا كه حضرت اميرالمومنين رو زيبا نشون دادن ما ناراحت نباشيم

اين كه كاملا طبيعيه. امامان معصوم از زيباترين هاي عصر خودشون بودن به اين دليل كه جلوي بهانه گيري و بهانه جويي هاي آدما گرفته بشه...
بنابراين هنري نيست كه شخصيت حضرت علي رو مثلا زيبا گريم كردن

بحث سر اين هست كه ما احترامي رو براي امامان معصوم مون قائل هستيم كه اين حس ادب و احترام اجازه اين رو كه امامان‌مون رو بخوايم به وضوح به تصوير بكشيم بهمون نمي‌ده

اون كساني كه با شيعه عناد دارن اي كاش فقط يك بار به زيارت جامعه امام هادي عليه السلام رجوع ميكردن و مفاهيم بلند اين زيارت رو كه تجسم كامل آميختن عقل و عشقه، مي ديدن و مي‌خوندن و كمي باانصافتر و كم تعصب تر درمورد امامان معصوم ما قضاوت ميكردن

يا اميرالمومنين يا علي ابن ابيطالب
اي كه در تصوير انسان زيستي
كيستي تو كيستي تو كيستي؟
بزرگترين عارفانش هنوز در شناخت گوشه كوچيكي از زواياي شخصيتي اميرالمومنين مثل طفل مكتب نرفته اند چه رسد به ديگران....
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۰۷
وفا
الهی که به حق مظلومیت حضرت علی که هنوزم مظلومه خدا به اینوهابیا و اهل تسنن نشون بده
کاملا جسارت و بی شرمیه که تمثال حضرت عل یرونشون دادن
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۰۷
آرشام جنگمیری
تقصیر ما شیعه هاست که مقابله به مثل نمی کنیم . اگه ما هم فیلمهایی رو بسازیم که بقول خودمون پته دشمن و بریزیم روی آب ( مردونه ) نه با ممیزی ( ممتنع یعنی احمقیت!) حساب دست خیلی ها میاد . اسکندری هم آدمه البته کارشو قبول ندارم ولی شیعه امیرالمومنین باید گذشت داشته باشه (بشرطی که خود اسکندری مثل ... پشیمون باشه )
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۰۹
امید
آرشام جان حضرت علی ابن ملجمم می بخشه. مهم اینه که کسی به خودش این اجازه رو داده که اسباب دروغ و بی حرمتی به این امام همام رو فراهم کنه. اگه به قول شما اسکندری پشیمون هم بشه این گناه بزرگ میشه باقیاتش واسه اون دنیا!!! دیگه چی بشه که خدا بخواد آثار گناهشو پاک کنه.بالاخره تا سال های سال این فیلم بیننده های خاص خودشو خواهد داشت و چند تا ایرانی ظاهرا شیعه اسباب انحراف فکری نسل هایی رو فراهم کردن که هیچ شناخت درستی از شخصیت والای امیرالمومنین ندارن. وگرنه ماها چی کاره ایم که ببخشیم یا نبخشیم. فقط می خوام بدونم چنین کسی خودش می تونه خودشو ببخشه؟ ماها هر چی هم باشیم حرمت اهل بیت پیامبر رو نگه می داریم و اینطور دانسته به جنگشون نمی ریم.
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۱۰
محمد
در جواب خانمیا اقای m باید بگم نشون دادن تمثال از طرف علمای سنی هم حرامه فیلم محمد رسول الله که یادتون هست حالا اگه فتوای جدیدید دارن یا شاه هم مثل وهابیا فکر میکنید بماند . نمایش چهره حضرت علی و دیگر امامان از نطر فقهای شیعه ممنوعه اونایی که این سریال رو ساختن باید به این نکته و نطر علما و مردم شیعه احترام میذاشتن اگه نظرشون فتنه انگیزی نبوده . مثل ما که در سریال امام علی (ع) قیافه عثمان رو نشون ندادیم.لطفا بحث رو منحرف نکنید با برچسب تعصب زدن به ما شیعیان ما دوست نداریم قیافه های هر بازیگر معلوم الحالی به جای چهره و تمثال امامانمون نمایش داده بشه .یادتون نره حتی برای تمثال مبارک حضرت عباس (ع) هم اجازه ندادن.در ضمن به عبدالله اسکندری ... که نه دین داره نه غیرت وطن باید بگم نمک خوردی نمک دون شکستی . این سینما و مردم ایران بودن باعث شدن کسی بشی .
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۱۰
کلب مولا
تف تو روحشون
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۱۱
حسین حسینی
جالب اینجاست که این سریال رو در جواب سریال مختارنامه ساختندو از عوامل همون سریال استفاده کردند !!!
چقدر ما بی غیرتیم. به اهل کوفه گفتیم برید کنار ما هستیم !!
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۱۱
مریم
اینا ارزش ندارن در موردشون حرف بزنیم آخه مگه میشه به صورت خورشید خاک پاشید بزرگی و عزت امیرالمؤنین رو خداوند به ایشان عطا کرده این آدمای بدبخت هم کار ی از پیش نمی برند .ضمنا لفظ حضرت عمر هم جکیه که تا حالا نشنیده بودم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
مدیر سایت :
دوستان عزیز لطفا در کامنت هایتان از توهین به اعتقادات مذهبی یکدیگر به طور جد پرهیز کنید.
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۱۳
آزاده
واقعا ... هستید. یعنی چی که نشان دادن چهره امام یا پیغمبر حرامه و فلانه و بهمانه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ این عزیزان انسان های برگزیده بودند بفهم انسان برگزیده بازم انسان است و چه اشکالی داره یک انسان خوش چهره نقش او رو بازی کنه و به تصور ما از ایشون یک جلوه بصری بده؟ ما همه خدا پرست هستیم نه انسان پرست و فقط خداست که کسی حق نداره جلوه بصری به ذات مقدسش بده وگرنه بنده های خدا حتی بنده های برگزیده خدا همشون چهره داشتند و مثل همه آدم های دیگه غذا می خوردند و می خوابیدند و ازدواج می کردند و پس از طی مدت عمرشون هم فوت کردند. آخه چرا فکر نمی کنین خداوند آخر اکثر آیات قرآن به ما مرتبا یاد آوری می کنه که ای مومنان فکر کنین پس یا شما مومن نیستید یا مغز ندارید که فکر کنین و هر کی هر چی بگه سرتون میندازین پائین و تأیید می کنین. خداوندا ما رو از جهالت و جاهلان بی مغز مصون بدار آمین
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۱۳
صدرا
خانم محترم بحث سر تصویر کردن و نکردن نیست بحث اصلی سر احترام گذاشتن و نگذاشتن و نادیده گرفتن مقدسات شیعست. ما شیعیان در هیچ کدوم از آثارمون ائمه رو تصویر نکردیم چون نمی خواستیم وجهه مقدس اون ها مخدوش کنیم. (حالا درست یا غلط) چون بازیگر اون نقش که امام نیست! پیغمبر نیست. یه آدم عادی و بعضا حتی غیر مذهبی هم ممکنه باشه و بازی های بعدیش ذهنیت مردم رو خط خطی می کنه. فرخ نعمتی بدون اینکه چهرش دیده بشه در ولایت عشق ایفای نقش کرد،الان همه بهش میگن امام رضا(نعوذ بالله) دیگه وای به اینکه چهره هم نشون داده بشه.ما در فیلم امام علی به چند نفر از صحابه که حق امامت اهل بیت رسول الله رو نادیده گرفتن احترام گذاشتیم. چون برای اهل تسنن خیلی قابل احترامن. حتی بیشتر از باقی صحابه! چون نمی خواستیم وحدتمون به هم بخوره اما اونا سنت شکنی کردن. و حضرت علی رو در فیلمی تصویر کردن که هدفشون از ساختش ارائه تصویری تحریف شده از علی ذهنی خودشون بود که در رابطه با غدیر خم دچار فراموشی میشه و با ابوبکر بیعت میکنه.انقدر ساده به موضوع نگاه نکنین. شیعه علی (ع) باید مو رو از ماست بکشه بیرون در تحلیل هاش.
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۱۴
نسترن
منم فکر میکنم اگه قرار باشه کسی این رسمو بشکنه و از چهره بازیگرها برای تصویر ائمه استفاده کنه خود ماها مقدمیم نه اونا. حق نداشتن کاریو بکنن که ما به هر دلیلی که به خودمون مربوطه انجام ندادیم.
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۱۴
h
باسلام
ببخشید شما که چشمتون رو بستین و هر چی از دهنتون در میاد به سازندگان سریال میگید و آقای آرشام میگه که ما شیعیان مقابله به مثل نمی کنیم ! بهتره که یه کم به حافظه تون رجوع کنید و فیلم هایی مث امام علی و امام رضا و یوسف پیامبر و فاجعه ی مختار نامه که سراسرشون توهین به اهل سنت و تحریف تاریخ بود رو به یاد نمیارید و هیج کدومتون چیزی نگفتین ولی تو این فیلم بر خلاف فیلم های شما هیچ توهینی به حضرت علی نشده بود و شجاعت و مردانگی او کاملا به نمایش درآمده بود و هیچ توهینی هم به تشیع نشده بود
در ضمن مگه حضرت ابوبکر صدیق و عمر فاروق و عثمان و علی از حضرت حمزه و بلال چه چیزی بیشتر داشتند که نشون دادن حمزه و بلال در فیلم محمد رسول الله مشکلی نداشت ولی واسه اونها مشکل داشت!!!
اینکه آدم یه تصویر زهنی بسیار خوب از یکی از یاران پیامبر پیدا بکنه چه عیبی داره!!!! اگه این تصویر زهنی بتونه به افراد در جهت رشد معنوی کمک بکنه این کار میشه جرم نابخشودنی!!!!
من خودم اهل سنت هستم و سریال رو هم خیلی دوست دارم ولی با اون دسته از علمای اهل سنت هم که سریال رو تحریم کردن(هر جند خیلی هم کم هستند)کاملا مخالفم
امیدوارم نظرم حزف نشه
با تشکر
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۱۵
sahba
شمایی که ذهن رو زهن و حذف رو حزف می نویسی واقعا نمیشه ازت انتظار داشت فرق بین کسی که برای تولدش دیوار کعبه به فرمان خدا شکافته میشه رو با بقیه صحابه درک کنی. بی خود هم جو نده برادر! توی سریال هایی که اسم بردی کوچکترین تحریفی صورت نگرفت. این شمایید که نمی خواید چهره واقعی این افراد رو باور کنید.
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۱۸
امیر
والا بخدا من اگه یکاره این مملکت بودم میدونستم با این اسکندری چیکار کنم اخه یکی نبود بگه از... خجالت بکش بچه دو ساله هم میدونه که بخاطر پول اینکارو کردی.......فق براتون متاسفم همین.با این کارا چیزی از عظمت امیرالمومنین کم نمیشه
یاحق
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۱۹
A
عجب حکایتی شده ها من ایرانی مسلمون به هم وطنم توهین میکنم که جرا تو یه کار واسه برادرای مسلمونم همکاری کرده اکه ما اهل تسنن رو مسلمون بدونید
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
حمید
شما رو آره. ولی وهابیایی که ما رو از کافرم بدتر می دونن نه.
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
h
با سلام
آقای sahba استدلالتون بسیار بسیار محکم و قابل اتکا و قوی بود!!!
هر کسی که تو تایپ یک مطلب اشتباه املایی داشته باشه دیگه نظرش هیچ اعتباری نداره!!!
خداییش خیلی جالبه!!
بحث تحریف فیلم ها هم فقط دو حالت داره: یا نمیدونی تحریف چیه یا فیلم ها رو ندیدی!!!
در ضمن من هیچ اصراری در قانع کردن شما ندارم چون با این افکار کاری محال است قانع کردن شما!!!
شکاف دیوار کعبه!!! کسی نیست بهتون بگه که مادر حضرت علی از شدت درد زایمان به کعبه و بت ها پناه اورد! چون مادر حضرت علی مسلمان نبود
بهتره برای بیان عظمت حضرت علی از صفات زیاد دیگری که داشته اسم ببری
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
مریم
خانم یا آقای h:شگفتا که در نظر شما کسانی که به صورت دختر و پاره تن رسول خدا سیلی می زنند و باعث به شهادت رسیدن او می شوند و البته فردای قیامت باید پاسخگوی خدا و رسولش باشند،را با بزرگمردی که او و فرزندانش برای حفظ و اعتلای اسلام از هیچ تلاشی فرو گذاری نکردند و از جان عزیزشان در این راه گدشتند را یکی می دانید. شک نکنید در نظر غیرمسلمانانی که اسلام و بزرگان آن را به خوبی می شناسند بسیار بی معناست که در اسلام با وجود شخصیتی چون علی بن ابیطالب ع شخص ذیگری جانشین پیامبر باشد
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۲۱
امیرحسین
h جان! که اینطور!!! واقعا روشنمون کردی!!! که مادر بزرگوار حضرت علی از شدت درد زایمان به بت ها پناه آورد! صحیح!!!
اونوقت دیوار کعبه واسه چی این وسط از هم شکافته شد؟؟؟ همینجوری واسه خودش ، نه؟؟؟ ههههه
صفات حضرت علی رو هم خودمون به نقل از پیامبر می دونیم.لازم نکرده شما بهمون یاد آوری کنی.
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۶/۲۲
alireza kakaie
kargardan va keshvare sazande in film?????
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۸/۲۱
محمد جواد
طرف سخنم با "h" است.
شکا که میگید مادر امیر المومنین (علیه السلام) مسلمان نبوده هنگام تولد ایشان، اصلا اون موقع دینی به نام اسلام نیود،نه حضرت محمد (صل الله علیه و آله) به نبوت رسیده بود نه قرآنی وجود داشت. پس حرف اضافه نزن
تاریخ : ۱۳۹۱/۰۹/۲۹
پرنیان
علی ای همای رحمت تو چه آیتی خدا را
تاریخ : ۱۳۹۱/۱۱/۰۹
رامین عرب
پیامبر اکرم (ص) می فرماید. علی با قرآن است وقرآن با علی است ،علی با حق است و حق باعلی است.
پیامبر اکرم (ص) می فرماید. هر کس که دوست دارد خدا را درحال ایمان کامل ومسلمانی مورد رضایت او ملاقات کند ، ولایت ومحبت امام علی (ع) را بپذیرد
پیامبر اکرم (ص) می فرماید. من شهر علم هستم وعلی درب آن است هر کس می خواهد به این علم برسد باید ازدرب آن وارد شود.
پیامبر اکرم (ص) می فرماید. دربارهای امام علی می فرماید ای علی تو برای من به منزله ی هارون برای موسی هستی جز این که بعد من پیامبری نیست.
تاریخ : ۱۳۹۱/۱۱/۰۹
رامین عرب
فیلم عمر باعث شد تابه بدونیم که هنوز اهل کوفه هستند منظورم همان عوامل فیلم مختار که ایرانی وداعای شیعه بودن داشته اند چگونه مانند اهل کوفه به اهل بیت ظلم وستم وخیانت کردند به خاطره پول ودنیا پرستی ونابود کردن مذهب جعفری که دست به وهابیت داداند خدا در این دنیا ودر آخرت لعنت کنند که هر که باعلی (ع) دشمن است . لازم به ذکر است حق توهین به عرب ها راندارید چون اگر وهابیون فارس به وهابیون عرب کمک نمی کردند فیلم عمر ساخت نمی شد درپاسخ شمیم حسین زاده
تاریخ : ۱۳۹۲/۰۹/۱۹
پوریا
این دور و زمونه آدمو یاد کربلا میندازه که ب خاطر ی کیسه گندم به امام حسین (ع) پشت کردند
فقط ...
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۰/۲۵
hgjkkll
ما وقتی پیامبران که مقامشون بالاتربود به تصویر کشیدیم چه طور انتظار دارین اونا امامان که از پیامبران مقامشون کمتره به تصویر نکشن......هاها
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۰/۲۹
السلام علیکم یا رسول الله
چرا ب خلفای راشدین توهین میکنید کافرهای بی دین من اهل سنت هستم وعلی (ع) شیر خدا و خلیفه 4 مسلمین هست و مقام و منزلت پاکی دارد شما ها (شیعه) فکر یاطلتون بهتون میگه که ما ب علی توهین میکنیم ب خدای محمد کافرین و سخت در اشتیاهین بخدا گمراهین دارین ب عمر (رض) توهین میکنین کاش عمر اسلام رو با زور و قدرت الهی ک از طرف خداوند بهش عنایت کرده بود و ب ایران نمیاورد تا همتون بت پرست باقی میموندین و ب خدای محمد قسم شما کافرین و گمراه علی (ع) 3 تا از پسرهاشو بنامهای ابوبکرو عمر و عثمان گذاشت دلیل اینکارش فقط صمیمیت و عزتی بود ک بین خلفا ب هم داشتن وای بر شما کافرها
تاریخ : ۱۳۹۲/۱۱/۲۹
م.غ
آقا یا خانومی که با عبارت السلام علیکم یا رسول الله نظر گذاشتید:چطور میتونید به برادران دینی خودتون بگید کافر؟؟؟؟چی از شیعه میدونید؟جی از مقام ایمه که فدای بزرگواری و عطوفت همشون بشیم میدونید؟همه دنیا دارن زور میزنن من شیعه با توی سنی وحدتمون از بین بره اون وقت تو داری با حرفات بهشون کمک میکنی؟قیامت که یشه به پیامبرت چه جوابی داری بدی؟میخوای بگی به شیعه ی علی(ع) که خودت گفتی بعد من امام شماس گفتم کافر؟شما برادرای دینی ما هستید.زنده نمیذاریم کسی بخواد به شما از گل کمتر بگه.حرمت نگه دار.یا علی
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۱/۲۱
بنده ي خدا
از خداوند بزرگ ميخواهم هركسي را كه به حضرت عمر فاروق رض و به اهل بيت پيامبر و به صحابيه پيامبر وبه انسانهاي مومن توهين ميكند خدا لعنتشان كند وكمرشان را بشكند. الهي امين
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۳/۰۲
محمد مهدی
خدا کسانی که حق امیر المومنین علیه السلام را غصب کردند لعنت کنه و جاهلانی که با امیرشون اشنا نیستن رو هدایت کنه
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۵/۱۱
z
لولا علی لهلک العمر.آقایونی ک محبت عمر در دل دارید چندتا کتاب اصیل تشیع رو خوندید؟پیشنهاد میکنم کتابهای الغدیر و شبهای پیشاور را بخونید نهایتا 50تومن هزینش میشه ولی در عوض از عمری جهالت رها میشید.خوندنش ک ضرر نداره نهایتا نخواستی قبول نکن
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۵/۲۳
مسلم
اینو اول بگم ک من خودم شیعه هستم و خاک پای اهل بیت .بخدا داریم در بعضی جاها تعصب نشون میدیم مث "مقابله ب مثل و توهین کردن ب مقدسات " ببینید برای ما شیعه ها مهم رفتار و کردار امام علی مهمه ن ک بیایم رفتار و کردارش رو بزاریم کنار و دنبال این باشیم ک مولا چ شکلی بوده و چند تا پسر داشته و اقوامش کی بوده و ... هر چند اینا مهمه ولی ن در این حد. ایا اون تصویر جایگاه مولا رو در پیش خدا کم میکنه یا اصلا در دل ما شیعه ها کم میکنه؟. حالا میگید ک وقتی اسم از امام میاد یاد اون بازیگر میفتیم این ی عادته و میشه ترک کرد و موقتی هستش. ما ک از رهبرمون دل خونتر ک نیستیم چرا رهبر و علمای دیگه زیاد بحث وجدال نمیکنن خب معلومه چون وحدتمون ک حضرت امام اون رو فرمود ب هم میخوره .مگر ن مطمئن باشیم ک کسی از رهبر و علمای دیگ دلخونتر نیست چون اونا بیشتر از ماها میدونن ک چ بلایی سر ائمه و حضرت زهرا ومولا علی اوردن ولی ب خاطر وحدت ک مهمترین چیزه مدارا میکنن. "مدارا ". در هیچ مذهبی تعصب نباید داشته باشیم...
راجع ب اون ایرانی هم باید بگم ک زیاد مواخذش نکنین. اون داره شاید ب خاطر اسلام کمک میکنه . خود مولا در کارها ب خلیفه دوم کمک میکردن در قضاوتها و کارها ب خلیفه دوم کمک میکردن چون اگ کمک نمیکردن خلیفه دوم اون جمله رو نمیگفت ک هلاک میشدم ... پس نشون میده ک مولا کمک میکردن ب خلیفه دوم. چرا ؟ فقط ب خاطر اسلام . حالا من این دیدگاه رو دارم ک اون ایرانیهه اگه نمیرفت ممکن بود توهینات دیگه ای در فیلم میکردن .اون یک خط قرمز محسوب میشه برای اونا . چ بسا ک شیعه هم هست ک چ بهتر.
ما همه هدفمون یکی هست .همه ب خدا ایمان داریم قران خدا رو هم قبول داریم و حضرت رسول رو هم قبول داریم. فقط در بعضی جاها باهم اختلاف نظر داریم. تاکید میکنم "اختلاف نظر"داریم ن"اختلاف". پس باید ب هم احترام بزاریم. مثل اینه ک ما میخوایم از ایران بریم ب مکه یا هر جای دیگه.حالا هر کی ی جوری میره یکی با هواپیما میره. یکی با ماشین از ی جاده خوب و بدون خرابی میره یکی از روی بی خبری از ی جاده خاکی میره یکی هم پیاده میره. هدف یکی هست ولی راه ها با هم فرق میکنه .
( اگر چ مثال بد و خیلی ابتدایی بود ولی " المومن بالاشاره: مومن با یک کوچکترین اشاره همه چیز رو میگیره و درک میکنه.. حتی با همین تمثیل ..... من/
مخلص همتونم. یا علی
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۵/۲۳
زهرا
هيچ جوانمردي علي نمي شه و هيچ شمشيري ذوالفقار نميشه ، با مسخره بازي اينا هيچي از مولاي دلها كم نمي شه زياد خودتون رو اذيت نكنيد
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
مرصاد
بایستی زندان شوند مخصوصا طراح لباس و صحنه و گریم و پولهایی که بهشون دادن ازشون گرفت و اعدامشون کرد. تورو خداتور وب ه پهلوی شکسته زهرا همینجور که عمر بی بی زهرا رو شهیدکرد این افراد رو اعدامشون کرد
تاریخ : ۱۳۹۳/۰۹/۳۰
مرصاد
توروبه پهلوی شکسته بی بی زهرا این افرادخائن رو اعدام کنید دارم گریه میکنم که کاراموزان کشور فرزندزهرا سریال قاتل مادرشو ساخته
نامزدان اسکار ۲۰۱۶ اعلام شدند
«جنگ ستارگان: نیرو بیدار می‌شود» عنوان پرفروش‌ترین فیلم تاریخ سینمای انگلیس را هم از آن خودش کرد
حاشیه نگاری تصویری سینمانگار از روز پنجم جشنواره سی‌وچهارم فيلم فجر / عکسها در حال اضافه شدن است
نتایج آراء مردمی چهارمین روز جشنواره فیلم فجر اعلام شد / جایگاه فیلمهای محبوب تماشاگران باز هم تغییر کرد
گشت ارشاد به جشنواره فیلم فجر آمد + عکس
پاسخ قاطعانه و کوبنده حامد بهداد به رفتار زشت و بی‌احترامی مسولان صداوسیما : تلویزیون ورشکسته است و همه مخاطبانش را از دست داده است / چرا تلویزیون ما نباید با توده 70 میلیونی در ارتباط باشد؟
عکسهایی از حضور ستارگان سینمای ایران بر روی فرش قرمز مراسم افتتاحیه سی و چهارمین دوره جشنواره فیلم فجر
شرح کامل ماجرای حمله به فاطمه معتمدآریا در شهر کاشان از زبان همراهان وی
و حالا اظهار نظر بسیار متفاوت بازیگر کهنه کار در ماجرای انتقادها به مراسم اسکار امسال / شارلوت رمپلینگ: بایکوت اسکار، نژادپرستی علیه سفیدپوست‌ها است
بازگشت مایکل اسکافیلد و لینکلن باروز / ساخت فصل های جدید سریال «فرار از زندان» رسما تایید شد
در سایر رسانه‌ها
» انجمن کارگردانان آمریکا نامزدهای برترین‌های سال 2015 خود را معرفی کرد
» شکایت 100 میلیون دلاری علیه کوئنتین تارانتینو
» مهران غفوریان: قهر من از سریال «در حاشیه» صحت ندارد
» چرا پسر ناصر حجازی پیشنهاد نیکی کریمی برای بازی در فیلمش را پذیرفت؟
» علی ملاقلی پور: «قندون جهیزیه 2» را هم می‌سازم
» نامه حسام نواب صفوی به ولادمیر پوتین
» مهدی هاشمی بار دیگر در فیلمی از کیانوش عیاری بازی می‌کند/ حضور شهاب حسینی در «کاناپه» منتفی‌ست
» مسعود کیمیایی در حال نوشتن فیلمنامه «قاتل اهلی» / او در این فیلم به سراغ یقه سفیدها می‌رود
» سحر زکریا: نابازیگرها نقش های اول را می خرند/ بعد از 21 سال فعالیت باید در خانه بنشینم و ببینم افرادی با کلی عمل جراحی روی صورتشان وارد این حرفه شدند و اسم خود را هم بازیگر گذاشتند
» سرمایه‌گذار غیبش زد، پولاد تولید اولین فیلمش را خواباند + انتقاد وی از رضا یزدانی
» مهتاب کرامتی: «رستاخیز» را بدون هیچ گونه قضاوت و پیش داوری ببینید/ این فیلم با صدق دل ساخته شد
» ناگفته‌های ایناریتو از بلند پروازانه‌ترین پروژه سینمایی‌اش با بازی لئوناردو دی‌کاپریو
» یکی دیگر از آخرین بازماندگان سینمای کلاسیک هالیوود درگذشت / مورین اوهارا که بازیگر زن محبوب جان فورد بود + عکس
» فیلم توقیف شده در ایران، فردا در جشنواره توکیو به نمایش درمی‌آید / تلاش «خانه دختر» برای کسب جایزه بهترین فیلم این جشنواره
» فیلمبرداری «50 کیلو آلبالو» به نیمه رسید/ مانی حقیقی ادامه فیلم جدیدش را در آبادان جلوی دوربین می‌برد
» نیکی کریمی داور جشنواره‌ی فیلم اسپانیایی شد
» پیامدهای ماجرای هک شدن فیلم «مصاحبه» همچنان ادامه دارد / کمپانی سونی به کارمندانش 8 میلیون دلار غرامت می‌دهد
» تعطیلی 5 روزه سینماهای کشور از فردا آغاز می‌شود
» کیومرث پوراحمد: فیلم جدیدم دنباله‌ی «شب یلدا» نیست
» رضا کیانیان: بسیار خوشحالم که در فیلم جدید کیومرث پوراحمد بازی می‌کنم / نقشم در این فیلم جای چالش‌ دارد
» بابک حمیدیان یکی از بازیگران اصلی «سیانور» بهروز شعیبی شد
» تقدیر از استاد برجسته سینما در حضور عباس کیارستمی/ جایزه دستاورد سینمایی جشنواره فیلم لومیر به مارتین اسکورسیزی اهدا شد
» میرکریمی «دختر»ش را بعد از عاشورا کلید می‌زند/ فرهاد اصلانی و مریلا زارعی بازیگران اصلی این فیلم هستند
» وضعیت تعطیلی سینماها در روزهای محرم اعلام شد
» جنیفر لارنس: از خودم به عنوان یک زن عصبانی‌ام
» هشدار سخت و جدی مدیران کمپانی سونی به دنیل کریگ: ساکت باش و «جیمزباند» را تحقیر نکن!
» از بازیگری تا تهیه‌کنندگی: شهاب حسینی از جدیدترین فعالیت‌هایش در سینما می‌گوید
» مهران غفوریان در حال رسیدن به فینال مسابقه استندآپ کمدی برنامه «خنداونه»
مشاهده آرشیو "اخبار سینما و تلویزیون در سایر رسانه ها"
در حاشیه سینما و تلویزیون
» حمایت ایناریتو از شان پن برای مصاحبه‌اش با سلطان مواد مخدر
» فعالیت های بشر دوستانه ستاره هالیوودی ادامه دارد / آنجلینا یک کودک دیگر را به فرزندی پذیرفت
» مهناز افشار فعالیت در ستاد انتخاباتی مادر شوهرش را تکذیب کرد + عکس
» رابعه اسکویی به شبکه ماهواره‌ای GEM پیوست
» مهران غفوریان از بیمارستان نوشهر مرخص شد
» پشت پرده حمله علی ضیا به عادل فردوسی‌پور در شب یلدا چه بود؟!
» دیدار و عیادت جنیفر لارنس از بچه‌های بیمار در ایام کریسمس + عکس
» بازهم بازیگران وارد عرصه موسیقی و خوانندگی می‌شوند: اینبار نوبت هنگامه قاضیانی است
» محکومیت‌های مواد مخدری رابرت داونی جونیور بخشیده شد
» حراج 3 میلیون دلاری یادگارهای سینمایی سیلوستر استالونه
» خبری جالب: هتل رابرت دنیرو بدترین هتل سال 2015 لقب گرفت
» برد پیت و آنجلینا جولی: دعوایی حماسی که ممکن است رابطه شان را به انتها برساند
» شهادت مدونا در حمایت از شان پن
» کمک 426 هزار دلاری ستاره هالیوودی به پناهندگان سوری
» زورگیری از بازیگر زن سریال «شمعدونی»
» وقتی بابک زنجانی بازیگر سینما می‌شود! + عکس
» عکس یادگاری جالبی از خسرو شکیبایی و داریوش مهرجویی با جکی چان
» جواب توهین‌آمیز الهام چرخنده به سوال یک دانشجو
» خواننده و بازیگر مشهور هالیوود دلال مواد بود!
» حال رضا ناجی نسبتا خوب است
» راز خودکشی رابین ویلیامز توسط همسرش فاش شد
» تارانتینو: مرعوب تحریم اتحادیه‌های پلیس نمی‌شوم / پیام‌ خیلی روشن است، می‌خواهند من را پائین بکشند
» دادگاه لهستانی درخواست آمریکا برای استرداد رومن پولانسکی را رد کرد
» خبری عجیب و جالب: یک کمدین تلویزیونی رئیس جمهور کشور گواتمالا شد
» عکسی که نیوشا ضیغمی در روز عاشورا از خودش منتشر کرد
» واکنش بازیگر زن به خبر درگذشتش! + عکس
» جواب اینستاگرامی رامبد جوان به انتقادها و شایعات اخیر / از تسلیت نگفتن ماه محرم تا شایعه درآمدش از کمپین جمع‌آوری امضاء برای فاجعه منا
» عکسی که پرویز پرستویی از سنگ قبری با تصویر چهره خودش منتشر کرد
» حمید فرخ‌نژاد: آبادان هنوز جانباز دفاع مقدس و زخمی است و از جانب خیلی‌ها فراموش شده
» بازیگر پیشکسوت سینما در بیمارستان بستری شد + عکس
» نظر یک بازیگر درباره رواج کانال‌های تلگرامی در میان ایرانیان
مشاهده آرشیو "در حاشیه سینما"
تبلیغات
با سینمانگار همراه شوید

همراه سینمانگار در آپارات همراه سینمانگار در فیس بوک همراه سینمانگار در اینستاگرام همراه سینمانگار در یوتیوب همراه سینمانگار در یوتیوب